| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 18 | 30 | 3 | 4.7 | 64.3 | 3.7 | 9.7 | 37.9 | 1 | 2 | 50 | 4.3 | 0.7 | 5 | 2.3 | 3.3 | 2.7 | 1.7 | 3.7 | 0.7 | 0 | 19.3 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 54 | 90 | 9 | 14 | 64.3 | 11 | 29 | 37.9 | 3 | 6 | 50 | 13 | 2 | 15 | 7 | 10 | 8 | 5 | 11 | 2 | 0 | 58 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 24 | 40 | 4 | 6.2 | 64.3 | 4.9 | 12.9 | 37.9 | 1.3 | 2.7 | 50 | 5.8 | 0.9 | 6.7 | 3.1 | 4.4 | 3.6 | 2.2 | 4.9 | 0.9 | 0 | 25.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 54 | 89 | 107.41 | 104.19 | 3.22 | 60 | 59.3 | 25.23 | 55 | 0.98 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 8/12 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos közép | 1/7 | 14.3% |
| • 3 pontos jobb | 6/10 | 60% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
Sopron KC | 100 –82 | * | 11 | 26 | 4 | 4 | 100 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 16 | |||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 88 –93 | * | 22 | 29 | 2 | 5 | 40 | 6 | 10 | 60 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 | 24 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 95 –90 | * | 21 | 35 | 3 | 5 | 60 | 4 | 13 | 30.8 | 3 | 6 | 50 | 6 | 0 | 6 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1854 | 3090 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 3.711 | 9.729 | 37.937.9 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 0.72 | 515 | 2.37 | 3.310 | 2.78 | 1.75 | 3.711 | 0.72 | 00 | 19.358 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 3 | 3 | 1854 | 3090 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 3.711 | 9.729 | 37.937.9 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 0.72 | 515 | 2.37 | 3.310 | 2.78 | 1.75 | 3.711 | 0.72 | 00 | 19.358 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1854 | 3090 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 3.711 | 9.729 | 37.937.9 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 0.72 | 515 | 2.37 | 3.310 | 2.78 | 1.75 | 3.711 | 0.72 | 00 | 19.358 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1854 | 3090 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 3.711 | 9.729 | 37.937.9 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 0.72 | 515 | 2.37 | 3.310 | 2.78 | 1.75 | 3.711 | 0.72 | 00 | 19.358 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 3 | 3 | 1854 | 3090 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 3.711 | 9.729 | 37.937.9 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 0.72 | 515 | 2.37 | 3.310 | 2.78 | 1.75 | 3.711 | 0.72 | 00 | 19.358 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1854 | 3090 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 3.711 | 9.729 | 37.937.9 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 0.72 | 515 | 2.37 | 3.310 | 2.78 | 1.75 | 3.711 | 0.72 | 00 | 19.358 | ||||||